Rok zmien

Naša organizácia a tiež aj rodina prechádza mnohými zmenami a ja sa radujem z toho, že o niečom z toho, sa môžem s Vami podeliť.

Čítaj ďalej

KPM vďaka


KPM 2013 na ktorej sme tak veľa pracovali a za ktorú sme sa hodne modlili je za nami. Naše túžby a modlitby Pán Boh naplnil a v mnohom aj predčil. Pred konferenciou sme túžili mať aspoň 200 pracovníkov s mládežou, ktorí by sa jej zúčastnili od prvej časti. Pán Boh toto číslo takmer zdvojnásobil. Celkovo zaregistrovaných na KPM 2013 - v konečnom počte bolo viac ako 600 ale to najpodstatnejšie bolo to, že sme videli ako Pán Boh koná.

Čítaj ďalej

KPM 2013


KPM 2013 na ktorej sme tak veľa pracovali a za ktorú sme sa hodne modlili je za nami. Naše túžby a modlitby Pán Boh naplnil a v mnohom aj predčil.

Čítaj ďalej

Zmena paradigmy – Hľadaj a zachráň!

Počas konferencie, ktorú sme organizovali pre misionárov Josiah Venture (JV) s témou Search & Rescue Hľadaj a zachráň mi to došlo. Doposiaľ som šiel životom s tým, že keď na niekoho „narazím“ a uvedomím si, že by bolo dobré, povedať mu evanjelium, spravím tak. A samozrejme aj počas táborov pre hľadajúcich a tak… Zmena môjho premýšľania sa udiala v septembri 2012,

Čítaj ďalej

1Eur=5Eur - Jeho matematika v praxi


Nevídaná investícia pre podporovateľov TC Kompas OZ - Tento rok naša organizácia TC Kompas OZ získala tzv. zápočtový grant (matching grant). Je to výborná ponuka z nadácie, keď za každé 1Eur od nového darcu zo SR (resp. od darcu, ktorý prispeje na TCK kvôli tomuto grantu) nadácia pridá ďalšie 2Eurá pre projekt FUSION a 2Eurá pre projekt ExitTour

Čítaj ďalej

Stránka 3 z 22 stránok  <  1 2 3 4 5 >  Last »